Aktuality

Byl zveřejněn odkaz na komentář Tomáše Janíka o krizi důvěry v profese jako tématu pro univerzity.

V sekci "Kazuistiky" bylo zveřejněno 25 nových kazuistik (publikovaných v knize Didaktické kazuistiky...).

Do sekce "Programové texty" byla přidána stude obsahující kazuistiku výuky chemie.

Byl zveřejněn videoreferát přinášející přednášku Jana Slavíka o transdisciplinární didaktice (přístupu a knize).

Dne 29. června v Brně proběhla 5. oborovědidaktická konference.

Byla zveřejněna přírodovědná kazuistika "Archimédovo nadlehčování".

Byla zveřejněna (proto)matematická kazuistika "Panáček".

Byl zveřejněn videoreferát přinášející přednášku Zdeňka Beneše o vědění akumulovaném v učebnicích.

Byl zveřejněn videoreferát přinášející přednášku Tomáše Janíka o budoucnosti učitelské profese.

Byla zveřejněna kazuistika Z. Šalamounové na téma práce s uměleckým textem.

12. 11. 2017

11. 11. 2017

12. 7. 2017

Podzemí

Vstup do 'podzemí', kde péčí spolupracovníků DiViWebu vznikají nové kazuistiky.